Kurumsal Promosyon Ürünleri

Duzkesim Yapıskanlı Notluk
[av_heading heading=’Kurumsal Promosyon Hakkında’ tag=’h1′ style=’blockquote modern-quote modern-centered’ subheading_active=” show_icon=” icon=’ue800′ font=” size=” av-medium-font-size-title=” av-small-font-size-title=” av-mini-font-size-title=” subheading_size=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” icon_size=” av-medium-font-size-1=” av-small-font-size-1=” av-mini-font-size-1=” color=” custom_font=” icon_color=” margin=” margin_sync=’true’ padding=’10’ icon_padding=’10’ link=” link_target=” id=” custom_class=” av_uid=’av-khdismr0′ admin_preview_bg=”][/av_heading] [av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” row_boxshadow=” row_boxshadow_color=” row_boxshadow_width=’10’ custom_margin=” margin=’0px’ mobile_breaking=” border=” border_color=” radius=’0px’ padding=’0px’ column_boxshadow=” column_boxshadow_color=” column_boxshadow_width=’10’ background=’bg_color’ background_color=” background_gradient_color1=” background_gradient_color2=” background_gradient_direction=’vertical’ src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ highlight=” highlight_size=” animation=” link=” linktarget=” link_hover=” title_attr=” alt_attr=” mobile_display=” id=” custom_class=” aria_label=” av_uid=’av-c05337′] [av_image src=’https://notyazpromosyon.com/wp-content/uploads/2020/10/KN2245-845×684.jpg’ attachment=’1083′ attachment_size=’gallery’ copyright=” caption=” styling=” align=’center’ font_size=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’ hover=” appearance=” lazy_loading=’disabled’ link=” target=” title_attr=” alt_attr=” id=” custom_class=” av_element_hidden_in_editor=’0′ av_uid=’av-12lk83′ admin_preview_bg=”][/av_image] [av_textblock size=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” av_uid=’av-khdcdvcb’ admin_preview_bg=”]

Kurumsal Promosyon Ürünlerinin İşletmelere Karlı Etkisi

Promosyon ürünleri, işletmelerin logoları, ticari isimleri veya sloganlarının üzerinde basılı olduğu hediye veya özel ürünlerdir. Çoğu insanın evinde en az birkaç promosyon ürünü olma ihtimali yüksektir. Örneğin takvimler, kalemler, tişörtler, şapkalar, kahve kupaları işletmeler tarafından en çok verilen promosyon ürünlerindendir. Marka tanınırlığını artırmak, kurumsal promosyon ürünlerinin en önemli hedefidir.

Kurumsal  Promosyon Ürünleri Ne İşe Yarar?

1.      Etkili ve Uygun Fiyatlı Reklam Yapma

Pek çok işletme, özellikle küçük işletmeler, yalnızca büyük ölçekli bir reklam kampanyası yürütmeyi hayal edebilir. Bu önemli bir sermaye gerektirir. Bununla birlikte, çoğu şirket promosyon ürünlerini kullanarak pazarlama hedeflerine ulaşabilir ve marka bilinirliğini artırabilir. Tüm işletmelerin bütçeleri ile karşılayabileceği toplu dağıtım için uygun fiyatlı promosyon ürünleri satan şirketler mevcuttur.

2.      Marka Tanınırlığını Artırın

Herhangi bir markanın amacı, bir tüketici veya şirketin ürün ve hizmetlerine eklenmiş logolarını gördüğünde kolayca tanınmaktır. Tüketicilere bir promosyon ürünü hediye etmek, işletmenizi hatırlamalarına ve markanızın logosunu daha kolay tanımalarına yardımcı olabilir. Bir kişi bir promosyon ürünü aldığında, genellikle ofisinde veya evinde uzun süre kalır. Promosyon ürününe her baktıklarında işletmenizi tekrar tercih etme olasılığı artacaktır.

3.      Kartvizitlerden Daha Kullanışlıdır

Birçok kişi kartvizit aldığında bunu uzun süre saklamaz veya herhangi bir rafa kaldırır ve tekrar bakmaz. Ancak işletmenizin bilgilerini içeren promosyon ürünleri müşterinin her an elinin altında olabilir.

4.      Müşteri Bağlılığını Artırın

Promosyon ürünleri bir işletmeye yeni müşteriler kazandırmakla kalmaz aynı zamanda mevcut müşterilerin işletmeye bağlılığını geliştirmeye de yardımcı olabilir. En iyi sonuçları almak için promosyon ürünlerinizin yüksek kaliteli ve kullanışlı olduğundan emin olun. Mümkünse, promosyon ürününü işletmenizin sunduğu ürün veya hizmetlerle eşleştirin.

Kurumsal Promosyon Ürünleri Listesi

Tercih ettiğiniz kurumsal promosyonunun en önemli özellikleri; işletmeniz hakkında bilgi içermesi, kaliteli ve kullanışlı olmasıdır. Bu sebeple Not Yaz Promosyon, size çeşitli promosyon ürünleri sunar. Bu ürünler markanızın sadece logosunu içeren kitap ayraçlarından her sayfayı işletmenizle ilgili bilgiler ve resimlerle süslediğiniz masa üstü takvimlere kadar değişkenlik gösterebilir. Bu sayede müşterilerinizin her gün kullandığı ürünleri, bir reklama dönüştürebilirsiniz.

Ayraçlarla İlgili Yazımızı Görmek İçin Tıklayınız!
[/av_textblock] [/av_one_full][av_hr class=’default’ icon_select=’yes’ icon=’ue808′ position=’center’ shadow=’no-shadow’ height=’50’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ custom_border_color=” custom_icon_color=” av-desktop-hide=” av-medium-hide=” av-small-hide=” av-mini-hide=” id=” custom_class=” av_uid=’av-8vml6r’]